Kontakt

Vill du veta mer om oss - eller har du frågor - tveka inte att höra av dig.


Reception

Tel: 08-551 500 68

Mob: 076 128 19 84

E-post: info@mikaelgarden.se


Verksamhetsansvarig

Martin Fogelqvist

Mob: 076 128 19 79

E-post: martin.fogelqvist@mikaelgarden.se


Rektor

Kontakta Daniel Jarl eller Martin Fogelqvist


Skolchef

Daniel Jarl

Mob: 073 909 48 50

E-post: daniel.jarl@mikaelgarden.se


Sjuksköterska

Elisabeth Lunden

Tel: 0703 53 34 60

E-post:  elisabeth.lunden@mikaelgarden.se


HR-SAMORDNARE

Sara Jansson

Tel: 070 496 72 79

E-post: sara.jansson@mikaelgarden.se


Kurator och Verksamhetsstöd

Ellen Wästfelt

Tel: 079 347 42 27

E-post: ellen.wastfelt@mikaelgarden.se


HVB-föreståndare

Magnus Pierrou

Tel: 079 339 16 76

E-post: magnus.pierrou@mikaelgarden.se


biträdande HVB-FÖRESTÅNDARE

Sophie Hultner-Lindberg

Tel: 070 754 09 44

E-post: sophie.hultner-lindberg@mikaelgarden.se


LSS-ansvarig

Stina Peters

Tel: 0739 38 88 78

E-post: stina.peters@mikaelgarden.se


intagningsfrågor

Susanne Åberg

Tel: 070 268 54 57

E-post: susanne.aberg@mikaelgarden.se

Mer om Mikaelgården